| TheFuture46 a întrebat:

Sall stie careva cum pot sa imi fac si eu ciocul sau cum se cheama al lui robert downey jr(din iron man) sau cum se cheama in engleza, sa caut pe youtube, poate si-a m-ai facut cineva. ca e smecher rau.

1 răspuns:
| SwizZ a răspuns:

Daca esti minor si nu ai par facial dai cu bigul in modelul pe care-l vrei (parul creste repede daca-l razi cand esti minor )
Daca iti creste deja par pe fata tai cu lama exact partile pe care nu le vrei lasand modelul pe care-l doresti
Sper ca ai inteles

Întrebări recente