| Cold a întrebat:

am auzit o chestie...: ce se intampla daca mesteci multe gume orbit in gura si dupa bei coca-cola imediat?laughing am auzit niste chesti si vreau sa stiu daca chiar e pe bune big grin funda

4 răspunsuri:
| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Nu se intampla nimic straight face
Ai o senzatie de menta in gurita love struck atatt!happy.

| Robertttttttt a răspuns:

Bhai Cold sa iei o sticla de cola si nu cu orbin, cu metosane, bai frate bagi mentosanu' in cola si inchizi dopu' stii cum face sticla? se sparge practic din cauza presiunii. Nuj care e faza de se creeaza atat presiune eu am facut asa in casa, m-a luat dracu laughing)

| panteravalcea a răspuns:

E foarte simplu.Cu Orbit poti sa faci cancer in gat sau sa iti rupi mandibula in timp iar cola=cancer. Sper ca te-am ajutat

| WoOzY a răspuns:

In cel mai rau caz tiar exploda gura dar se poate sa iti creasca glicemia si adrenalinai mai mare. sami spui daca functioneaza vreau si eu sa incerc.