| eububu a întrebat:

am descarcat un joc Battle of Immortals si nu stiu cum sa-mi fac cont pe el. adica imi fac cont si cand ma loghez imi zice ca nu am parola sa numele corecte...ma puteti ajuta cum imi fac cont pe acest joc?

2 răspunsuri:
| andreeadragutza22 a răspuns:

Deci nu ti'ai facut cont cand iti faci cont trebuie sa dai la register si sa scrii emailul anul numele jocului care il vrei numeel tau un cod i dai register si pe urma scrii la loghin parola si numele funda?

| eububu explică:

Am facut toate astea si imi zice account incorect