| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare din metin2!
cum pot sa cresc mai repede? eu sunt un sura de lvl 20 si as dori sa cresc mai repede sunt ch1 pe serverul draco regatul shinsoo. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Claudelu_6992 a răspuns:

Depinde ce echipament ai. Daca ai o lata+6 +7 armura de lvl 18 +6 si restul itemelor bune poti creste la 3, 4 grupe de salbatici sau chiar mai bine(nu la generali, ci la salbatic devotat, soldat vant negru etc.)Daca vrei sa cresti super repede ia-ti inel de experienta(dar costa). Daca esti sura BM n-o sa ai probleme.Baftawinking.

4 răspunsuri:
| Alle15 a răspuns:

Am eu da nu ti-l dau am niv 25

| GoguStrigoi a răspuns:

Mai bine lasate de mt2 Ro apucate de Metin 2 Blacknight acolo am un sura de 75 un ninja de 88 si un razboinic de 86

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am ro lvl 60 si sunt shamanca

| eLecTrIcK a răspuns:

Un inel de experienta ca m cat ar costa?