| DaNyEl64 a întrebat:

Sall TPU! Am un nokia 3110 classic si vreau sa schimb tema playerului cine ma poate ajuta cu niste teme? Funda

exclud:mobile9.zedge...mobile3k.

1 răspuns:
| stilferlo a răspuns:

Pffff, tema playerului cam greu de schimbat, adica.cam foarte greu, incearca ovistore, te inregistrezi, dupa iti instalez ovi suite, conectezi telefonul printr-un usb la pc, intri pe site, cauti teme, si dai "send to phone" si dupa ce ai accesat aceasta casuta ai sa observi ca ai 2 variante, si selectezi cea ed downloadare in pc...