| Andrei2121 a întrebat:

Ati auzit vreodata de jocul Trading cards game Cardfight Vanguard.Este un joc foarte frumos si suntg sigur ca multi nu ati auzit de el pentru ca este destul de nou.Care este interesat de jocurile trading card game sa imi spuna intr-un raspuns.Mie imi plac foarte mult jocurile Trading Card Game.Multi nu o sa raspundeti la aceasta intrtebare pentru ca voi spuneti ca este un joc pentru copii, ba chiar eu zic ca un copil nu ar stii sa joace la fel de bine ca o persoana de 14-18 ani pentru ca este un joc de strategie.Sa nu va fie rusine ca va place, eu unul am 14 ani si ma joc fara cea mai mica rusine, ma joc pe un site asta pentru ca virgula cartile nu au aparut inca in Romania.Am intalnit o persoane de 20 de ani care joaca acest joc si sunt sigur ca nici lui nu-i este rusine.Sa nu uitati sa imi spuneti daca va place Cardfight Vanguard. Daca nu il stiti incercatii sa va uitati la episoade.Este si in Romana.Va astept si sper sa gasesc ceva persoane pasionate.

6 răspunsuri:
| GiulianoSenior a răspuns:

Eu as vrea sa joc un joc din alawinking

| Andrei2121 explică (pentru GiulianoSenior):

Inceraca Cardfight Vanguard.La primul episod spune regulile jocului iar ar mai trebuii sa te uiti ca sa te experimentezi eu din anime stiu unele tactici dar am si proprii.

| Andreiii45 a răspuns:

Cum se cheama siteul pe care poti juca. si pe mine ma cheama Andrei. as vrea mult sa stiu siteul. am si eu un fel de pasiune pentru asemenea jocuri ca si yu-gi-oh. cum se cheama siteul?

| Andrei2121 explică (pentru Andreiii45):

Da-mi id-ul tau de mess.Este un joc downloadabil pe care poti sa joci jocul specificat este cardfight area.Dar da-mi id-ul tau sa mai vorbim

| Margarina1 a răspuns:

Imi dai fb tau ca nu am id ca si eu joc Pe arena dar nu prea stiu ce sa fac si sa facem niste duele daca vrei Prigoreanu Adrian e fb meu https://www.facebook.com/prigoreanuadrian

| Various_Marhorn_1985 a răspuns:

Pentru toti cei care doresc sa invete sa joace, sau sa participe la competitii treceti pe www.facebook.com/groups/194411330712811/ si faceti-va auziti! Vanguard!