| sebastian01 a întrebat:

ce cadou sa ii fac prietenei mele? P. S. nu fac bratara prieteniei! mersi anticipat kiss

Răspuns Câştigător
| emmyta a răspuns:

Un ursulet de plus imens si flori normal pentru ca florile le adora orice femeie! da e buna ideea si cu pernuta personalizata...bafta!

8 răspunsuri:
| white_2190 a răspuns:

O pernuta personalizata, sau o cana, orice. poate o poza cu voi 2 succes

| AndraSt a răspuns:

Hey! poti sa i faci cadou un colier de aur finut asa, un buchet de trandafiri...

| love10andra a răspuns:

Poti sa-i faci multe cadouri de ex:un lantisor,o pereche de cercei, un penar, un ghiozdan...dar mai multe cadouri ai pe acest site:http://www.bestkids.ro/......ction.aspx FUNDA?

| miaonici a răspuns:

Un buchet de trandafiri rosii si in mijloc unul alb.si scrie-i asta..."tu esti unca intre 1000" sau "tu esti speciala" sau "cea mai fumoasa" ...sau toate la un loc tongue

sper sa te ajute :*

| Alessyaaa a răspuns:

Ia-i un ursulet de plus.nu trebuie sa fie imenslaughing)) cand o sa-i fie dor de tine,o sa ia ursul in brate,si n-o sa poata din cauza marimii, nu? i-ai unul potrivitlaughing. ursii de plus, trandafirii si ciocolata sunt cadourile perfecte pentru o fatawinking

| Bijuterii111 a răspuns:

O bijuterie de pe iBijuterii: http://www.ibijuterii.ro

| asterisc a răspuns:

Uite aici: http://ghiduri.com/ghid-cum-sa-faci-un-cadou-deosebit/
E cea mai buna idee, o sa vezi;)

| Zabos_Iulia_1992 a răspuns:

Bijuteriile,ciocolata si trandafirii sunt trei lucruri-cheie pentru un cadou daruit unei fete.happy