| julia_6490 a întrebat:

Ce sa ii dau prietenei mele cadou? Dau funda daca nu imi spuneti de :bratara prieteniei, ciocolata, carti si ursi de plusi!

Răspuns Câştigător
| cata1140 a răspuns:

Poi depinde happy

Daca stai prost cu banii ii poti spune un calduros Te Iubesc!

Daca stai bine cu bani atunci ii cumperi o masina sau o duci intr-o drumetie la munte... sau cum vrei tu. depinde de tinewinking

Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Un accesoriu dragut care nu-l gasesti la oricine http://www.fiora.ro/......canic.html

| Ramo80 a răspuns:

O pereche de cercei, niste bratari, cosmetice, esarfa sau fular, o rama foto, o bluzita, un parfum. Preturile sunt pentru toate buzunarele, depinde de bugetul tau. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un buchet de trandafiri rosii cu unul alb in mijloc; simbolul dragostei si sinceritatii.Mult succes si mult noroc.

| IWannaKnowYourName a răspuns:

Prietenei adica iubitei sau unei simple prietene? iubitei trebuie sa ii dai ceva special de obicei fetelor de plac lucrurile dragute si cat de cat simple dar daca adaugi sclipici devin fabuloase poti sa ii iei un colier sau o bijuterie ori o esarfa pentru ca fetelor am observat ca le place sa isi atarne ceva de gat ori bratara prieteniei ar fi perfect pentru o prietena daca ii mai dai si un breloc cu echipa de fotbal sau sportu ei preferat sau de culoarea prefererata sau cu numele ei sau cu trupa preferata s-ar putea sa te trezesti cu ea in brate