| Zozolika a întrebat:

.. ce iti trebuie ca sa te faci doctor veterinar? Adica la ce liceu ( ce profil ) ce facultate si chestii din trastea?

Răspuns Câştigător
| Maid a răspuns:

Buna, nu conteaza ce liceu faci, poti sa dai admitere la facultatea de medicina veterinara venind de la orice profil, chiar si de la liceul de muzica.Doar ca trebuie sa tii cont de faptul ca admiterea la medicina veterinara implica examene la chimie si biologie.Asa ca profilul liceulu la care vei merge ar trebui sa fie Stiinte ale naturii (paca asa ii zice acum).

1 răspuns:
| Zozolika explică:

Mersi mult love struck