| calinescustefan16 a întrebat:

ce videoclipuri amuzante va place de pe youtbe?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Eu ma uit la comediile celor de la „10 Lucruri ". Salut!

| fadnox a răspuns:

Nu stiu daca era amuzant de fel, eu asa il gasesc ca `of of of desteapta sunt`http://www.youtube.com/watch?v=gNNmfPwsjSs

| TofanCristi a răspuns:

Cele cu adevar si provocare.

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

Pai cele in care modi de ras cauta pe YouTube videoclipuri amuzante sau uitate la nea Marin miliaru

| Evelyn666 a răspuns:

Uite, sa nu zici ca sunt rea, raspunsul pe limba ta: "noua ne place videoclipurile cu matsa care sar coarda". Poate inveti sa scrii inainte sa postezi o intrebare.