| Linda724 a întrebat:

Cum sa fac ca zilele sa treaca mai repede? Peste 2 saptamni vine Mos Nicolae.Nu mai am rabdare! Cum sa fac ca aceste zile sa treaca mai repede?
Funda! Repede ca ma plictisesc.

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Citesti o carte,faci sport,asculti muzica, te uiti la un film, te joci pe telefon/calculator

| R0R0 a răspuns:

Pregateste-te din timp pentru astaȘ cumpara cadouri, gandeste-te ce repede vine

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Distrează-te si încetul cu încetul o sa uiti.
Gândește-te la altceva si o sa uiti
Gândiți-vă ca a trecut deja Mos Nicolae si toate cele.

Asa fac eu si uit

| SebylVane1890 a răspuns:

Nu sunt rea dar...
Cititul intrebarii tale m-a facut sa ma simt ca o baba sad

| Tonight a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa nu te mai gandesti la acele zile! Sa-ti continui viata normal facand altceva, iar timpul v-a trece mai repede!