| anonim_4396 a întrebat:

peste 2 zile o sa fie ceva foarte important pentru mine! big grin Ce sa fac sa treaca mai repede timpuuul? nu mai am stare, rabdare..nimic!

5 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

happy
Eu zic să apreciezi momentul, mai ales că știi ce te așteaptă!

| Voidwithin a răspuns:

Pai uita-te la niste seriale sau la tv mananca ceva, ori cel mai eficient dormi.

| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Ocupa-ti timpul, incarca-l la maxim cu distractie, fericire si optimism big grin
Dar ai grija sa nu fii prea obosita dupa pentru marea zi laughinglove struck kiss*
Pa-pa happy

| SummerxD a răspuns:

Ocupati timpul, iesi afara, plimbate(cu fetele, iubitul?) Fa ce iti place!

| alina是最热 a răspuns:

Trebuie sa imi zici ce se intampla ca sa iti pot da un raspun coerent happy