| MeGaMix98 a întrebat:

Dati-mi nume de Radio dau Funda cele mai multe si mai fainehappy

Răspuns Câştigător
| CristinaCristinika123 a răspuns:

Testat de mine sunt super fainee ( si cele imi populare)...radio 21, kiss fm, europafm, Radio Bybe, radio zu, profm, rockfm, radio vipe, radio gaga, Radio Addicted, smailifm...cam atatea stiu si sper ca te-am ajuata funda?

7 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Radio Bybe

Site de vanzare: http://bybefm.ro/

| DonyHD a răspuns:

Radio Addicted

| MCRgurl a răspuns:

Radio vibe
radio zu
kiss fm
radio gaga

| cristina10cris a răspuns:

Pai radio zu.radio 21, profm.europafm,kissfm, rockfm cam atat stiu sper ca ti-am putut fi de ajutor

| dragonu99 a răspuns:

Radio zu europafm profm smailifm kissfm radio bibe rockfm radio vipe funda?

| MeGaMix98 explică:

Am vrut sa zic nume de radio care nu exista exemplu : Radio Wizz sau radio Dark.

| Guvidus a răspuns:

Kiss fm...