| oananecula a întrebat:

Sall TPU, dati-mi si mie niste jocuri sau aplicatii tari apk(pentru android), nu conteaza daca pe market costa bani, da sa nu aud de :
-asphalt(oricare), angry birds(oricare), angry gran run ( oricare), temple run (oricare), subway surfers, sah, fifa(oricare), jocuri gen kick fifa(niciunu), gravoty guy, cats vs dog, ninja rush, doodle jump... funda pentru minin stiu si eu 5 jocuri sau aplicati!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ChristianaAa a răspuns:

Mie imi place:
Cut the Rope
One touch drawing
(Visualise anatomy) asta fac atunci cand ma plictisesc, ador anatomia happy
Poh
Shazam
skater boy
bmx boy
... sper ca te-am ajutat! Funda? big grin

2 răspunsuri:
| Gabi20CM a răspuns:

Plague inc-de strategie foarte bun
Gta 3 si Gta Vice city
te crezi destept?-joc de cultura general foarte fain.
dead space
Plants vs zombie
Farm simulator
Fotball manager 2013

Mai vrei?

| Patrick_Djey_1999 a răspuns:

Uite aici un site cu jocuri si app gratis: http://www.iaplicatii.com/category/jocuri/page/5/