| M3taX a întrebat:

De unde pot downloada Doodle Jump cu exstensia ".jar"? Funda daca imi spuneti linkul big grin!

Răspuns Câştigător
| ILied a răspuns:

Http://gallery.mobile9.com/f/1286478/?ref=409
Poti sa-ti iei jocuri de aici. Doar sa alegi telefonul tau.

1 răspuns:
| AntonyoBoss a răspuns:

Http://gallery.mobile9.com/f/1894098/?ref=409 De aici iei alta versiune mai buna si de aici:http://gallery.mobile9.com/f/2074613/?ref=409 Il poti lua pe cel clasic si daca nu sti sa il downloadezi apesi pe Download to PC si daca nu ai cont astepti 5 secunde parca si dupa aia click pe:click here to download the file again.de acolo o sa iti apara in downloadui si trebuie sa il bagi in telefon;)bafta