| JeffHardy2011 a întrebat:

Eu as vrea sa imi iau un tricou simplu ca sa-l personalizez. Dar nu stiu exact ce sa scriu pe el.

Ma puteti ajuta? happy

Fundawinking

2 răspunsuri:
| anonima97 a răspuns:

Depinde de ce personalitate ai,poti pune:baby life is good,i love my fryends,i love freedom sau ceva pe romaneste, ceva amuzant cum ar fi: nu.mi strica proasta dispozitie, de.as fi un cub de gheata ti.as aluneca pe fata, pe buze te.as saruta as pica sub haina ta as ajundge la buric Ah la naiba m.am topit. etc. sper ca te.am ajutat, mai cauta pe google