| crank123 a întrebat:

Bunahappy, As vrea sa-mi personalizez un tricou... Imi puteti da niste idei cu ce sa scriu pe el?happy

6 răspunsuri:
| yonesss a răspuns:

Iti pai pune prietenii sa se semneze pe el

| FesCuDungi a răspuns:

Salut, uite o idee: pe fata scrii: Ce te uiti ba? si pe spate scrii: da, eu sunt! big grin funda? vot? big grinbig grinbatting eyelashes

| AndreiP98 a răspuns:

Nu

| xDoiObrăjori a răspuns:

Salut! Vad ca esti baiat si am o idee super meseriasa!
"Bogat
Inteligent
Frumos
Modest..."
Mie sincer mi se pare super genial! Dar mai am cateva in caz ca nu-ti pace!
"Ce draq mai astepti!? Loveste?" pe spate
"Ticou cu BURTICA!" daca ai burtica mai mare si scrii "BURTICA" unde este burta cea mai mare cu carectere din ce in ce mai mari de la margine spre interior!

Atat imi vine in minte! Sper ca te-am ajutat, iar daca crezi ca merit fundita nu ezita sa mi-o acorzi! kiss

| crank123 explică:

Funny in engleza sau in romana happy Funda + Vot la cea mai buna idee

| Stefe a răspuns:

Acum e la moda sati scrii pe tricou glume legete de google sau de facebook ca de ex:
Nu-mi trebuie google nevasta mea le stie pe toate.sau diferite chestii amuzante