| OctaLoL a întrebat:

Imi puteti spune daca la un skate RCO i-as putea scoate camionul si axe si tot ca sa-l folosesc ca Snowboard?

2 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

O placa cat de cat ok este in jur de 500 de lei cu tot cu legaturi. Uite asta e a mea si 500 de lei am dat pe ea. http://ro.netlog.com/Dubstepmaster/photo/photoid=19545679#photos Repet 500 de lei palaca si legaturile, booti sunt separati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ai putea sa il folosesti ca snowboard chiar daca ar ramane doar placa pentru ca un snowboard este mai mare decat un skateboard si este mult mai rezistent la umezeala.Cel mai bine iti cumperi un snowboard( nu este mult mai scump decat un skate)