| Cata20314 a întrebat:

imi spuneti si mie niste servere private mt2? sa nu fie inchise si sa ni fie prin hamachi plzzzzz. funde pentru cel mai tare

3 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Explossive metin2, detalii pe site :
http://metin.explossivegaming.com/
Uite detaliile:

Exp Rate : 600
Drop Chance : 600
Drop Gold : 400

Level maxim pe care il puteti avea : 120

Armuri de toate lvl
Armele de toate lvl
Il avem angajat pentru voi pe Tyrax Fierarul!
Il avem si pe Tim care ii duci iteme si iti da perle!
Funda pls :o3

Răspuns utilizator avertizat
| SkaterProFY a răspuns:

PaRkOuR serverele alea sunt super slabe nu ai nici macar king laughing)laughing)iti zic eu rey misterio doua foarte faine: deci tiber mt2 e cel mai tare gasesti la magazin king1 si arme de lvl 100 si poti sa-ti faci king3 foarte usor si gasesti si arme de lvl 120.si united la united nu-ti cere upgrade ca sa faci + si nu-ti esueaza. Fundita pls? happy