| pitbullbulterier a întrebat:

Sall TPU, intrebarea aceasta este pentru cei care stiu sa lucreze in photoshop.
As dori sa-mi spuneti ce photoshop sa folosesc, daca se poate sa-mi puneti si un link de unde sa-l downloadez si sa ma invatati un pic cum se,, umbla in el,,.
Cine ma ajuta cel mai mult primeste FUNDA!

4 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Photoshop 5.5

| bogdanz04 a răspuns:

Recomand Photohop CS5

| Robyboss62 a răspuns:

Frate este destul de greu sa umblii in el daca nu stii.Iti recomand sa incerci cu photoscape dupa ce il inveti bine bine te poti apuca si de photoshop.Sau foloseste photoimpact este la fel de bun dar mai usor de folosit.

| AssassinX a răspuns:

Salut cel mai bun photoshop de pana acum mi s-a parut "Adobe photshop cs6".
E gratis, uite link-ul: http://adobe_photoshop.en.downloadastro.com/