| flavyusR a întrebat:

La cat incepe ziua Iubiri Secrete? Dau funda pentru primul raspuns.mersi

Răspuns Câştigător
| AlexxandraAa a răspuns:

Buna. Iubiri secrete incepe la ora 19:30 si este difuzat de luni pana miecruri, iar duminica este reluare!happy Funda?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| iulikka a răspuns:

Nu are reluare ziua, doar duminica seara de la 22.00

| ZuzaTA a răspuns:

Hey:x Pe PRIMA tv, Azi ora:19:30; Maine ora: 7:00 sau 19:30; Poimaine ora: 7:00 sau 19:30 iar Raspoimaine ora: 7:00 :D

Sper ca te'am ajutat : uite site'ul :http://www.roportal.ro/program_tv/detalii/iubiri_secrete_97463.htm

Fundita! :-*

| MaDroghezCuFericire a răspuns:

Deja s-a terminat un sezon,in sept. trebuie sa inceapa al doilea.Primul sezon s-a terminat pe la inceputul lui iunie daca nu ma insel,nu mai stiu nu sunt sigura,era de luni pana miercuri de la ora 19:20 sau si 25 iar duminica este reloarea celor trei episoade din saptamana dar toata vara s-a difuzat reloarera primului sezon,ziua nu stiu cand este dar eu ma uita in fiecare zi(chiar daca am mai vazut odata episoadele) de luni pana vineri la 23:30 si dureaza pana la unu si ceva.Uite aici toate episoadele sezonului unu:
http://www.primatv.ro/seriale/iubiri-secrete/video.html
P.S:daca nu te uiti de la inceput sau macar de la jumatate nu o sa mai inbtelegi nimic din emisiune.Sper ca te-am ajutat.Mult succes!;)

| scumpik99 a răspuns:

Incepe la 7:30 seara, luni si miercuri, reluare duminica:22:00(10 seara)