| GeorgianaDragus a întrebat:

Sall >TPU:
La sims[3] cand ma joc de mult timp si oamenii sunt batrani, si au copii...

simsi la un moment dat mor asia?

si trebuie sa fac inmormantare sau cestraight face
si dupa ce mor ma joc cu urmasii[copii care vor devenii parintzi] si tot asta?batting eyelashes

funda \m/

Răspuns Câştigător
| Madnees a răspuns:

Buna! Si eu joc sims3 si cand imi mor oamenii, daca sunt afara, apare automat un mormant! Si da: te joci cu urmasii lui! E fain jocullove strucklove struck
Nu trebuie sa faci inmormantare! Dar mie, dupa ce mi-au murit aproape toti oamenii, le-am lasat mormantul in spatele casei si dupa veneau fantomele si se plimbau prin casa!
Succes in continuare!:*

8 răspunsuri:
| Roメette a răspuns:

Durata de viață a unui sim poate fi aleasă de jucător. Etapele prin care un sims trece de-a lungul vieții sunt: sugar, bebeluș, copil, adolescent, adult tânăr, adult, bătrân (baby, toddler, child, teen, young adult, adult, elder) si cred ca dupa aceea moare sau dispare pur si simplu.

Vor exista și noutăți precum setarea unui nivel de dificultate pentru fiecare familie, spitale unde simșii vor putea da naștere și biciclete pe care simșii vor putea să se plimbe prin cartier. De asemenea, "operele de artă" pe care personajele le pictează, vor putea fi personalizate fiecărui sims în parte.

big grin fundita?

| kkkkkkkkkkkkk a răspuns:

Da...asa este, dar poti crea persoane noi(daca vrei)

| MaeRi a răspuns:

Da, exact, dar cred ca te vei plictisi la un moment dat sa astepti pana mor ei, si tot asa.

| NimeniCelebru a răspuns:

Dap:X
E bine tot ce ai scris.
Fundaa?

| kidukka6 a răspuns:

Nu trebuie sa faci imormantare dar trebuie sa fie si un adult cand mor si da o sa fie urmasii adica copii mai departe si daca mor ei si numai sunt pai s-a terminat familia

| Ochiialbastrii a răspuns:

Imi pare rau dar nu stiu raspunsul la intrebarea ta pentru ca nu am sims 3 sau 2
As vrea sa imi spui si mie de unde ai luat sims 3?
L`ai cumparat sau l`ai luat de pe net?
Trimite mesaj sau scrie aici... te rog.

| gerasaslan a răspuns:

Da, la un moment dat vor muri, insa poti juca cu copii lor laughing

| bobok12 a răspuns:

Dap dupa ce mor uh o sa te joci cu copiii lor si tot asawinking