| horysk8 a întrebat:

mi-am instalat total overdose si am gasit niste coduri dar nu stiu cum sa le bag am incercat sa le scriu in joc dar nu a mers cum sa fac cine stie are funda(scuze categoria dar nu gasesc categoria jocuri/pc online)

2 răspunsuri:
| horysk8 explică:

Sall Chiforescu_Marius_1997 am incercat faza aceea cu sa apas esc si sa scriu atuncia codul si nu a mers dar nu am incercat faza cu pause o sa incer si daca merge ai fundawinking

| Chiforescu_Marius_1997 a răspuns:

Incearca sa dai "esc" si scrie atunci sau vezi k ai pe tastatura un buton cu pause/break. apasa-l pe ala si scrie codul.altcumva nu cred ca poti. daca nu merge nici asa inseamna ca nu sunt bune codurile. sper ca te-am ajutat