| Bogdytza2000 a întrebat:

Peste putin timp am sa comand piese pc de la Mediadot. Intrebarea mea: firma este de incredere? si cat costa transportul pieselor din Bucuresti pana in Timisoara? eu comand piese de 2000 lei. Nu stiu greutatea. Deci: Firma este de incredere? Pot comanda cu incredere? Si cat costa transportul pieselor din Bucuresti pana in jud. timis? Va rog frumos sa raspundeti.

3 răspunsuri:
| KzYDiaZ a răspuns:

Da este de incredere..am comandat si eu de la ei..si au fost foarte promti in ceea ce priveste livrarea produselor..in 24 de ore maxim produsele sunt la tine...transportul este pe undeva pe la 25 de lei. daca imi aduc bine aminte..este 16 lei parca taxa de transport si 9 lei rambursu

| Bogdytza2000 explică (pentru KzYDiaZ):

Deci pot lua cu incredere?

| KzYDiaZ a răspuns (pentru Bogdytza2000):

Da poti lua cu incredere de la ei..chiar daca sunt o firma totusi "mica" sunt de incredere.