| Danny_8046 a întrebat:

puteti sa-mi spuneti cum se punde un vidio de pe youtube pe odnkolassniki sau facebook?

Răspuns Câştigător
| miugelz a răspuns:

Jos. unde sunt butonasele pentru like. unlike... si add to urmatoarea este share. dai click pe ea si poti alege una din site-urile unde vrei sa pui videoul. printre ele se afla si facebook.langa buzz si tweet. deasupra linkului.winking

3 răspunsuri:
| Zøєy a răspuns:

Daca vrei sa pui pe youtube trebuie sa ai picasa 3winking

| PopaMihai a răspuns:

Copiezi linkul videoclupului sau codul embed si il lipesti la comenthappy

| Ieatchocolateateveryhourintheday a răspuns:

Pe facebook il pui foarte simplu: dai la distribuie o legatura, copiezi url-ul, dai paste, apoi dai "distribuie". happy