| XxAlexualxX a întrebat:

stiti cum fac cand descarc o melodie pe telefon sa se descarce in cardul de memorie trebuie sa umblu la optiuni la cv? Apropo am telefon Samsung gt-s 3350 funda!

2 răspunsuri:
| XxAlexualxX explică:

Deci: Descarc o melodie pe telefon Si ea se duce in cardul de memorie stii cum fac sa intre in cardul de memorie?

| Crazydyana a răspuns:

Pai eu am de ex un Samsung GT-S 3650 si daca vei descarca prin cablu de date normal ar fi sa iti intre direct in cardul de memorie doar ca ar trebui ca sa ai setat in Conexiuni PC-Stocare in masa sper ca te'am ajutat!happy