| 99perfect99 a întrebat:

stiti de unde pot sa cumpar de pe net cel mai ieftin ipad cam la 19 milioane sau 20, 25 va rog raspundeti ca vreau sa imi cumpar neaparat!

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Http://www.sono.ro/......-4914.html

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu mi-am cumparat de la www.importandgo.com e copie de ipad se numeste scipad la 170euro si sunt foarte multumit de extraordinar, vine din china am asteptat cam 2 saptamani dar a meritat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti cumpara iPad. Este cea mai mare tampenie de telefon. Eu am avut iPad si mi s-a stricat intr-o saptamana. Numai imaginea este de el. Iar in primul rand este de fitosi.In al doilea rand nu o sal gasesti mai ieftin de 35 36 de milioane. Cel mai bun telefon dupa mine este marca Nokia au cele mai bune telefoane.Nici iPhone 4 g nu este cine stie ce. Deci mai bine cumparati de la marci cunoscute cu ar fi Nokia, Lg, Samsung.Sony ericson etc. Cele mai proaste telefoane sunt astea scumpe daca vrei sa stii pana in 7 milioane sunt cele mai bune. Ok acum conteaza si de tine cum vrei asta este sfatul meu. Salut si Bafta!