| ღdeutzaღ a întrebat:

Sall.vreau si eu niste statusuri de indiferenta pentru fete rele, neascultatoarebig grin

Răspuns Câştigător
| Remus13 a răspuns:

Cine a trebuit sa stie ceva despre mine, a stiut deja. cine nu trebuie sa stie nimic, nu va stii niciodata!

- Adesea, mi-as fi dorit sa nu treceti toti cu bocancii prin viata mea!

- Nu am atacat pe nimeni pentru propria placere!

- Altii se simt excelent cand se ia de viata mea si lucrul asta nu il inteleg!

- Iau criticile ca pe un rau care`mi face bine. dar ura asta exagerata imi face scarba!

- Atunci cand ma critici si ma injuri, consider ca e dreptul meu sa iti spun sa te duci dracu’!

- Nu am destramat relatii, nu am frant inimi, nu mi-am batut joc. mi-am urmat instinctele. N`am calcat pe cadavre, nu am dat din coate!

- Urasc minciuna, ador persoanele sincere, fara interese ascunse!

- Spun intotdeauna ceea ce gandesc, din nefericire pentru mine!

- Daca prima data cand te-am vazut nu te suportam, e foarte greu ca acum sa imi schimb parerea!

- Nu port lentile, unghii false, gene false sau extensii!

- Nu traiesc din amintiri!

- Ador noptile pierdute in doi!

- Cred mult in mine, nu cred in lumea din jurul meu!

- Urasc vrajeala!

- Nu imi vand niciodata sentimentele oricare ar fi pretul!

- Nu vreau nimic de la nimeni, am totul!

- Nu visez sa ma cunoasca toata lumea, vreau sa exist doar pentru persoanele care conteaza!

- Am un orgoliu exagerat, si uneori chiar prostesc!

- Nu renunt niciodata la ideile mele!

- Imi place sa va dau peste nas si sa demonstrez ca pot fi mai mult decat ceea ce crede lumea despre mine!

- Sunt exagerat de incapatanata!

- Recunosc atunci cand gresesc!

- Plang uneori, dar niciodata de fata cu cineva!

- Nu visez la o viata mai buna!

- Nu ma indragostesc niciodata de aspectul fizic si nici de contul din banca. Sufletul cuiva este mai important decat orice altceva!

- Iau foc daca sunt jignita sau daca cineva imi jigneste familia!

- Pozele mele sau ipostazele in care sunt facute, nu arata cat de inteligenta sau cat de fraiera sunt!

- Nu plac la toata lumea, dar plac cui vreau!

- Urasc cu adevarat o singura persoana si...

3 răspunsuri:
| CeaCuMasca a răspuns:

Iar revii cu penibilitățile astea, atât de mult îți pasă de aparențe?

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Claudiaeredit a răspuns:

Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!

Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.

Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroihappy

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html