| Rubiishor a întrebat:

Sall'z! As vrea si eu niste filme gen:
-A cinderela story
-Sydney Wite sau
-Red riding hood

cele mai multe filme primesc Funda :X

Răspuns Câştigător
| costyn162 a răspuns:

Seria "High School Musical" ramane povestea copilariei mele. "17 again" e tot cu Zac Efron, destul de interesant conceptul; daca vrei ceva mai emotionant recomand "A walk to remember" sau "The notebook"; "Dirty dancing" daca preferi filmele vechi; "Rocket science" am vazut de curand si mi-a placut"; nu stiu daca se incadreaza in lista ta insa "Hugo" este un film-capodopera.

1 răspuns:
| cathilin a răspuns:

Buna..Camp Rock, Camp Rock 2, Sharpay's fabulous adventure, Lemonade mouth, Twitches too, Mom's on strike ar fi cateva destul de interesante.