| sorin19971997 a întrebat:

Sallut TPU. ajutati-ma sa gasesc un driver compatibil de tip wddm, am windows 7, placa video de 64mb memoria grafica. driverul imi trebuie pentru efectele aero in windows 7.

1 răspuns:
| ImiUrascViata a răspuns:

Pai e simplu depinde de ce model de placa video ai Nvidia sau Ati. tastezi acolo ce model ai.com sau.net in coada si dai acolo detaliile placii tale si iti va recomanda ce sa ownloadezi apoi (asta merge la Ati). la Nvidia e mai simplu cauti la control panelul placii video ceva de genul Help pe bara lui acolo si cauti check for updates apoi iti cauta el si iti recomanda ce sa iei si ce model ai daca este in urma cu updates sau nu tongue. Sper ca te am ajutat.