| DeathBat6661 a întrebat:

Sallz TPU!
Am intrat intr-un fel de concurs.Cu titlu "O scrisoare petntru Mos Nicolae".
Si daca sunteti draguti doriti sa ma ajutati si pe mine?
Cea mai frumoasa scrisoare ii voi da fundita:X
Multumec din suflet:X

Răspuns Câştigător
| CristinaLăvMucAnonim a răspuns:

Eu te ajut:
"Draga Mosule,
As vrea sa stiu cum este viata acolo la tine.Cred ca esti foarte sincer si meriti bunatatea si cumintenia mea.Asa ca o sa incep direct:daca poti sa imi faci si mie cu ajutorul spiridusilor tai(scrii acum ce iti doresti), ti-as fii foarte recunoscatoare.As vrea sa crezi ca sunt o fata cuminte si daca nu am fost acum vreau sa iti demonstrez ca sunt cuminte pentru a merita ce iti cer si ce imi doresc.
Cu drag,
a ta fetita,(numele tau).

Acum serios vreau funda.

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

De ce nu concurezi cu forte proprii?

| Minks a răspuns:

Daca as fi participat eu la concursul ala probabil ca te "ajutam", dar asa n-are nici-o logica. Cine castiga, noi sau tu?

| MissWow234 a răspuns:

Eu nu pricep de ce te-ai mai inscris daca nu vrei sa o scrii tustraight face asa, daca tot ti-o scrie cineva mai bine o trimite elstraight face Trebuie doar sa scrii din inima, gandeste-te cum era cand erai mic/a, si abia asteptai sa vina...chiar nu e greu deloc