| Mus1k a întrebat:

Sallz TPU:X/ cand intru p un server imi zice : Kicked: Only Players from romania are allowed! pls help cum fac sa mearga dau funda!

5 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Intri in SERVER\cstrike cauti fisierul server.cfg, il deschizi cu notepad sau word si cauti sv_region si acolo modifi numarul ala cu acesta 255 si vei avea sv_region "255". Daca era asa, inseamna ca e de la altceva.

| Bybanu a răspuns:

Ar putea fi si de la pluginul country_kicker

| Acaikus a răspuns:

Stiu ca i s-a intamplat si unui prieten asta zici ca ai kicked inseamna ca trebuie sa instalezi alt browser d net sau sa reformatezi windowsu dar mai intai uite un link d unde poti descarca un progam care curata erorile poate iti va merge dupa aceea daca tot nu iti merge trebuie sa reinstalezi windowsu big grin succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod normal nu prea merge daca joci din afara, ai putea sa incerci cu o conexiune proxy dar nu sunt sigur daca functioneaza si pentru counter strike...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai zice ca numa` jucatorii romani is permisi...nu stiu poate esti creeat cu un cont facut pe alta tara sau nu stiu creeaza alt cont sau schimba acolo sa fii roman/ca ca sa poti sa joci
sau daca ai alta versiune de joc si jocu` e EU sau US si u esti facut pe altceva schimba versiunea...cam atat stiu sper sa-ti fie de folosss