| alex2009 a întrebat:

Salut a castigat cineva la concursul Super-bingo-metropolis? Ce suma?

10 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Da. eu voi fi urmatoarea laughing

| Ea12345 a răspuns:

Eu am jucat in 2 duminici si nu am castigat nimic.Am pierdut 20 de leilaughing si acum sincer imi pare rau.Cred ca trebuie sa joci multe cartoane ca sa castigi, poate chiar sa cumperi topuri! Iar eu nu dispun de atatia bani...ar trebui sa strang alocatia pe ceva ani ca sa cumpar un top rolling on the floor

| cretzufinish a răspuns:

M-a inselat D-l Geo si de atunci nu mai joc. laughing Eu cred ca e o mare bataie de joc, cum e putina saracie cum apar asemenea emisiuni. Nu am auzit pe nimeni sa castige din ce cunosc.
@FANATICK cred ca i-a gasit mama colegului tau, deci nu mai cauta si tu rolling on the floor

| Ana-Maria94 a răspuns:

Da, cred ca trebuie sa te loveasca rau de tot norocu ca sa castigi acolo, sa gandim logic cati oameni joaca si cate bilete sunt acolo, trebuie sa mananci cevalaughingca sa ai noroc si nici atunci.Sunt sanse foarte slabe, dar si cand castigi, e pe bune.

| costymaximus a răspuns:

Nu mai am incredere in genul asta de concursuri de cind cu tele-eurobingo. O sa se termine tot asa cum s-a terminat si tele-eurobingo, sunt curios daca in alte tari exista astfel de jocuri.

| allleeeee a răspuns:

Eu da... 50 de leilaughingMult nu? Si imediat dupa aceea s-a stricat si feonu`Si gata bani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am castigat banii :X:X, dar n-am avut nevoie de ei, si i-am pus intr-un tomberon unde nu se goleste gunoiu` ...nu va duceti sa-l cautati?smugsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@fanatick In buzunarul meu rolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am castigat... o stangere de mana big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am castigat 1256 de euro! sunt norocos?