| Alfonso a întrebat:

Salut all! Care dintre voi se uita pe Histori? Progra, ul acela tv...Eu ma uit tot timpu, si de ceva timp am observat reclama aceea cu HistoryHD! Eu am un televizor LCD, si ar fi super tare sa ma uit pe el la History in HD! Dar nu stiu cum sa am acest program.Io l-am cautat dar nu l-am gasit! Stie cineva va rog frumos! Multumsc anticipat!

Răspuns Câştigător
| adytzusiatat a răspuns:

Te uiti al PC date draqlaughing

1 răspuns:
| brandiburu a răspuns:

Te duci frumusel la operatorul de cablu si il intrebi: "ba! vreau History HD. Ai?"
Sau poti folosi orice formulare dar sa contina aceeasi idee.
Degeaba ai LCD/plasma/LED/etc in casa daca nu ai programul receptionat in modul in care trebuie/doresti.