| mihaitorres a întrebat:

Am 15 ani si sunt din Pitesti. Se apropie vacanta. M-a gandeam sa sa impart niste fluturasi, pliante, ziare pentru diferite companii, orice...Insa nu stiu cum ajunge sa fac asta? Ma poate ajuta cineva? Insa as vrea sa impart doar in Pitesti.Multumesc.big grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la 16 ani ai voie sa lucrezi mai ales in momentul actual nu e de munca doar daca ai pile familia ta sa cunoasca pe cineva care te poate lua la munca. Si eu astept sa gasesc ceva ca nu dau de nimic.

| bony a răspuns:

Pai daca orasul tau(Pitesti )are ziare si reviste care ii apartin du-te la ei la reprezentanti si spune-le ce vrei. despre pliante sau fluturasi ai putea sa te duci la un supermarket (real, metro.etc)si vei gasi acolo.pup funda?

| Danihel a răspuns:

Cauta firmele care impart pliante, fluturasi Cosmote, Vodafone sau la supermarketuri si hipermarketuri din Pitesti sau cauta in ziare sau reviste anunturi referitoare la ce vrei tu

Răspuns utilizator avertizat