| mrCMircea a întrebat:

Salut, am o consola X360 decodata vara trecuta iar ieri i-am facut un update deoarece asa mi-a cerut. Azi nu mai imi merg jocurile, stiti cumva cum as putea trece la versiunea anterioara sau altceva? Multumesc!

2 răspunsuri:
| mrCMircea explică:

Nu ma lasa sa intru pe live, am mai facut update de 2-3 ori si nu s-a intamplat nimic.

| 2gingers0souls a răspuns:

Te-a mancat sa faci update la dashboard in contextul in care ti-ai decodat consola? Microsoft ti-a banat-o. Naspa.

Para-mi-se ca trebuie sa ii schimbi hard-disk-ul, insa mai citeste pe net sa vezi sigur. Oricum salvarile le-ai pierdut.