| necse6alex a întrebat:

am o geaca alba si s-a ingalbenit la maneci cum scot acea galbeneala?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Este un produs de la Sano care se numeste,, Leather Care,, care este intr-un flacon rosu mai inchis cu capac auriu.
Sper ca te-am ajutat.

| Toto47 a răspuns:

Ia un lighean si pune clor cat sa acopere unghia de la degetul tau. dilueaza-l cu putiiiina apa si baga manecile(DOAR MANECILE) in lighean. lasa'le putin acolo(vreo 30-50 de min) apoi scoate'o si baga'o la spalat. VOILA

| Uniculll a răspuns:

Incearca cu AS. funda?