| ClickHere a întrebat:

Salut, am o intrebare. Am un laptop, si cum pot face sa mearga internetul pe el? Am bagat cablul de la pc, in laptop si la laptop apare un semn galben jos, si nu merge internetul. Cum as putea sa fac sa mearga? Sper ca ati inteles la ce ma refer.

Răspuns Câştigător
| Razvanp69 a răspuns:

Deci sigur te conectezi la inetrnet prin boardband. uite aici cum sa faci http://www.youtube.com/watch?v=i00H_izkPHY

3 răspunsuri:
| wolverine13 a răspuns:

Trebuie sa faci conexiunea la internet pe laptop

| Elena_Diana_1982 a răspuns:

Buna, pai esti sigura ca e platit netul? laughing Placuta aceea galbena in dreptul semnului de internet inseamna ca s-ar putea sa fie taiat, iar daca e platit incearca sa te desconectezi si sa incerci din nou. Sau un restart ceva happy

| ClickHere explică (pentru Elena_Diana_1982):

Daca nu era platit cum as fi putut sa pun intrebarea?! Mai bine renuntai si nu mai comentai tu aiurea.