| Mary24 a întrebat:

Am o intrebare... deci, costa mult daca as vrea sa merg la un studio sa inregistrez cateva melodii? Cam cat ar costa?

4 răspunsuri:
| Alexandru98 a răspuns:

Poate sa coste si cateva sute de euro

| Spitz10 a răspuns:

100 si ceva ora...deci ca vrei mai multe o sa te coaste ceva... fUNDA?

| Kosmin19 a răspuns:

Depinde si ce fel de Studio :p

| lulu98 a răspuns:

Acum depinde... Daca vrei sa inregistrezi ceva la un studio calumea o sa-ti trebuiasca cateva sute sau chiar mii.Eu stiu de la un prieten de familie care are la randul lui un prieten care lucreaza la un studio, si spunea ca tarifurile sunt ridicatestraight faceBye!