| The4Ever a întrebat:

Am o intrebare. Deci eu vreau sa ii ofer un cadou unui prieten si nu stiu daca vrea sa il accepte sau nu. Ma refer ca e pocait si nu stiu daca pocaitii primesc sau nu cadouri. Deci primesc sau nu?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sub denumirea populara de pocaiti sunt multe denominatiuni religioase. N-am auzit ca membrii vreuneia sa refuze cadourile.

| Archy37 a răspuns:

Da-i cate cadouri incap in el... =)

| slyde a răspuns:

Da mai primesc

| eladaniela a răspuns:

Nu va refuza cadoul dar te sfatuiesc sa nu il dai chiar de ziua lui inainte sau dupa happy

| UhariLj a răspuns:

Normal!

| IPaula007I a răspuns:

Da,primesc.winking poti sa-i dai cadoul.