| Master50 a întrebat:

Salut.Am o intrebare eu nu am placuta video la calculator si am downloadat gta si ultimate impact 2011 dar in timp ce se downloada se facea negru tot si am miscat din maus ca sa dispara apropo am Windows 7 asa si cand s-a terminat de downloadat am extractat si cand am intrat in joc nu mergea de ce? Dau funda daca ma ajutati.

1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

Cred ca exact placa video, sau mai precis lipsa placii video, e problema. Jocul necesita probabil o placa mai puternica decat cea pe care o ai on-board.