| yodenymarya a întrebat:

am o intrebare pentr voi : Ce faceti de revelion?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pana orele la 23, 30 voi fi acasa cu familia, apoi vom pleca la Primarie sa intampinam noul an cu artificii si o cupa de sampanie(ca in fiecare an). Distractia continua dupa ce ne intoarcem acasa.

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Voi petrece revelionul in familie sperand la un an mai bun si multa sanatate si fericire.

| User a răspuns:

Cam ca si cei de mai sus : o sa stau acasa, mai ales daca o sa am starea pe care o am acum.

auran
| auran a răspuns:

La munte cu nistre prieteni - cu mic, cu mare!

| dulshe a răspuns:

Inca nu stiu, poate o sa stau acasa ca si de craciunsad. Sicer nu mam mai simtit asa de naspa ca acum niciodatawinking

| Moneyandfame a răspuns:

Nu am unde sa il fac. Idei?

| ColorfulRainbow a răspuns:

Hey:*
Pai cred ca ma voi intalni cu cativa colegi si ne vom distra cateva ore si dupa aceea acasa cu familialove struck, ne uitam la televizorhappy... poate vin niste prieteni de familie, mergem impreuna la artificii\:d/.
Cam asta va fitongue.

| missME a răspuns:

Sincer... as fi stat acasa in pat la tv, dar o sa ma duc undeva si o sa incerc sa ma distrez si sa par fericita sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nimic deosebit, este prea multă tristețe că să-mi fac un plan pentru seara de revelion, și totuși nu se știe niciodată ce aduce minutul...
La mulți ani!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul stiu ca o sa-mi fac de cap! cu familia, prietenii si cunoscutii mei.La fel va doresc si voua sa faceti...LA MULTI ANI!

| Bybyloy[:x] a răspuns:

Poi...Pe la ora 22:00 merg la o prietena.ca ne adunam mai muti si facem revelionul la ea!
Sunt sigura ca o sa ma simt bine cu prietenii mei!