| valy a întrebat:

Salut.am si eu nevoie de ajutor.la gta vice city am facut orice misiune pe care sa putut.si am ajuns la misiunea aia tampita cu elicopterul, care trebuie sa plantezi bombele.si nu reusesc.imi explodeaza elicopterul cand e impuscat de aia. aveti vreun cod pentru repararea elicopterului.sau ceva care sa ma ajute? va rog din tot sufletul

Răspuns Câştigător
| Zady a răspuns:

Crede-ma ca am fost in exact aceeasi problema si din cauza misiunii am renuntat la joc. dar daca gasesc aici vreo sugestie buna ma apuc iar

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La misiunea aia de la averi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este aspirine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic