| marik99 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorul vostru. In 2 zile, respectiv una ca asta s-a dus, este un carnaval al toamnei, cu miss, si alte chestii. Vreau si eu niste linkuri de unde pot invata sa dansez electronic, still rap. Stiti voi, cu tutoriale, ceva, orice, va rog. As vrea sa invat niste miscari din picioare, din maini am cativa "asi in maneca". Va rog, ajutati-ma, primi-ti funda. Mersii

3 răspunsuri:
| marik99 explică:

Multumesc, astept si alte video-uri, Nimeni_Aproape_1988, am cerut ceva tutoriale, eu sunt incepator, si cand am vazut alea acolo, am ramas cu gura cascata laughing onasis1961, mi-a fost de mare ajutor tutorialul acela de Waves, daca mai stii vreunu ti-as fi recunoscator happy

| tudorsad a răspuns:

Hmmm, complicat...
uite un exemplu: http://www.youtube.com/watch?v=Nc2CJds6Tnw si apoi te mai inspiri din videoclipurile recomandate :)