| LoveMusic a întrebat:

Am si eu nevoie de jocul Sims! As vrea sa stiu de unde il pot descarca FREE si FULL. Oricare dintre lunga colectie de jocuri Sims [Sims 2, Sims 2 Pets, Sims Voyage] Oricare insa sa mearga pe PC [calculator] fara sa trebuiasca CD Original sau Cod. daca are nevoie de cod, va rog scrieti`mi codul happy Multumesc mult si daca raspunsul imi este de folos, promit ca o sa va votez raspunsul cu "Folositor". Thanks!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| LoveMusic explică:

Mulţumesc! Dacă îl instalez şi îmi merge, cel care mi-a scris răspunsul, îl voi desemna câştigător!

| LoveMusic explică:

Player, ai avut raspunsul castigator.Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Am si eu nevoie de jocul Sims! As vrea sa stiu de unde il pot descarca FREE si FULL. Oricare dintre lunga colectie de jocuri Sims [Sims 2, Sims 2 Pets, Sims Voyage] Oricare insa sa mearga pe PC [calculator] fara sa trebuiasca CD Original sau Cod. daca are nevoie de cod, va rog scrieti`mi codul Multumesc mult si daca raspunsul imi este de folos, promit ca o sa va votez raspunsul cu "Folositor". Thanks!