| Bocu_Calin_1990 a întrebat:

am si eu o intrebare, am ajuns la ultimul strat la cubul rubik(pe care nu stiu sa il fac inca.), iar pe toate tutorialele pe care le-am vazut, puteai avea doar 2 sau nici o particica(nu stiu cum altfel sa numesc acel mic cubulet laughing), dar eu am una sau trei oricum le-as invarti dupa secventele prezentate in tutorial. ma puteti ajuta cumva va rog? Multumesc!

1 răspuns:
| zzagatka a răspuns:

El daca incerci sal desfaci, el se desfaceci si le pui asa satise primeasca