| OnWeed a întrebat:

Salut, am si eu o problema. De ceva timp nu-mi mai cresc punctele de pe TPU si am observat ca desi raspund la diferite intrebari "contorul" de la profil a ramas la 135 raspunsuri, asa cum au ramas si punctele la 10, 623. Au ramas asa cam de 2 saptamani si nu stiu ce s-a intamplat.

Am trimis un mesaj unui admin de pe TPU folosind linkul "Contact" si i-am trimis si Ralucai un mesaj privat in care le-am spus problema pe care o am, dar, nu am primit raspuns de la nici unul.

Răspuns Câştigător
| Andreea_8014 a răspuns:

Buna happy
Sunt si administratorii site-ului in concediu :-)

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Toti patim la fel. Sunt administratorii in vacanta si nu s-au actualizat rezultatele. Si noi asteptam cu sufletul la gura o actualizare si o revenire la normalitate.

| AvalohAlyn a răspuns:

Sunt si eu in aceeasi situatie.Stai linistit ca o sa se actualizeze punctajul si o sa obtinem toti ce ne dorim.Sanatate.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Adminii sunt in concediu, cand vor veni situatia se va actualiza.

| JeSa a răspuns:

IDEMwinking, relax...
Nu tonguenumai tie, si noua se intampla la fel; dar cum bine stim cu totii, ca administratorii de site - se afla in concediu - se cere rabdare si intelegere; asadar...asteptandu-ihappy!- iar, cand vor apărea, cu siguranta se va rezolva si problema legata detongue puncte...
Pana atunci, baftahappy!

| User a răspuns:

Toti suntem in situatia asta. Oricum, nu e ceva grav, parerea mea.

| Andreea_8014 a răspuns:

N-ai pentru. ce ShadowDaniel happy
Cu mare placere si alta data!

| OnWeed explică:

Ok, multumesc de raspuns Deya happy

| Katiee^^ a răspuns:

Stai linistit happy. Si eu sunt in aceeasi situatie, precum si restul userilor dupa site. Nu stiu cand se va rezolva aceasta problema.

| Ea.e. a răspuns:

Eu dau un raspuns si mi-l aproba sau ma rog se uita pe raspunsuri dupa 2-3-4 zile happy.
Dar e ok.

| sweety_9492 a răspuns:

Eu nici nu mai stiu de cand nu mi-am mai crescut punctele! cred ca din prima saptamana de cand mi-am fac cont adica, cam 1 an dar nu-imi fac griji si asa cu ce ma incalzeste pe mine?! sunt aceiasi cu sau fara puncte!