| celmareinvata a întrebat:

Am si eu o problema. De fiecare data cand ma duc la patinoar sa patinez ti mereu patina intr-o parte.Adica lama aia cu aluneca drept.Aluna doar cu marginile. Ce sa fac sa stau drept cu patinele?

5 răspunsuri:
| abcde12345 a răspuns:

Chiar daca tu nu ai impresia asta, ele sunt mari de tine... Alege un numar mai mic!

| asdasdqweqweqwrrqe a răspuns:

Trebuie sa iti ascuti lamele de la patine. sa aiba asa un sunt interior. poti face acest lucru cu un flex acasa la cineva sau la unele patinoare unde sunt specialisti in asa ceva... desigur contra cost

| addi90 a răspuns:

Ai picioarele strambe, apuca-te de altceva laughing

| Biancutzaaa13 a răspuns:

Pai daca sunt reglabeile fale un nr sau chiar 2 mai mici deoarece cu cat sunt mai stranse pe picior cu atat ai mai multa agilitate si viteza... Distractie placuta!winking

| qxSmilee a răspuns:

Sunt prea mari de tine. Trebuie sa stea fixe pe picior ca sa nu se mai lase asa. Sau poate nu sunt stranse bine