| Marian_2275 a întrebat:

Salut.Am si eu o problema la jocul Empiremt2(server Hero). Cand incerc sa ma loghez(in joc) imi apare:0880-661-000 cu niste patratele in stanga si dreapta. Daca este cineva care sa stie cum se poate rezolva, ...astept >raspuns.Thanksvreau sa mentionez ca doar un singur cont nu imi merge.La celelalte nu am probleme.

1 răspuns:
| Alex11_2998 a răspuns:

Salut.Si eu am jucat jocul da intr-o zi mi s-a intamplat si mie asa ceva.Am asteptat cam vreo saptamana si dupa aia a mers iar

Întrebări recente