| FotizxRaidd a întrebat:

Salut! Am un challenge in care trebuie sa pedalez in locuri care incep cu cate o litera a alfabetului. Stiti vreo locatie (nume de strada, de magazin, porecla, orice fel de nume propriu ce denumeste o locatie) care incepe cu litera x, y sau z in Galati?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nici nu mai putem zice provaocare. Challenge! Ok. Ideea este ca de la asemenea provocari se poate ajunge la sinucideri. Atentie mare! Exemplu: https://meseriadeparinte.ro/......-sinucida/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://www.facebook.com/profile.php
Clubul X si 0

Yami Food
Strada 1 Decembrie 1918, Galați 800511

Zolotko
Organizator de evenimente
Drumul de Centură 50, Galați 800402

Si nu am mai fost in Galati de vreo 15 ani si atunci in trecere.

Răspuns utilizator avertizat